Брусок масою 6 кг ковзае по похилій площині з кутом нахилу 30 до горизонту. Яка сила тертя дiс на

брусок 1 з яким прискоренням він ру хаеться, якщо коефіцієнт тертя 0,2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Ответ:

F = 30*10(0,5 + 0,2*(√3)/2) / 1,004

F = 300(0,5 + 0,174) / 1,004

F = 202,2 / 1,004

F ≈ 201,3