У сталевій коробці масою 250 г розплавляють 100 г свинцю. Яка кількість теплоти витратилася на

теплові процеси, якщо початкова температура тіл становила 27 °С? Пожалуйста это срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Ответ:

Объяснение:

Ответ:

Объяснение:

Дано: | СІ |

m1=250г | 0,25кг |

m2=100г 0,1кг

t=27°C

c2=140Дж/кг×°С

с1=500Дж/кг×°С

Лямбда =25кДж/кг 25000

tплавлення свинцю=327°С

Розв'зок:

Q=Q1+Q2+Q3

Q1=c1×m1×( tплав.свин.-t)

Q2=c2×m2×(tплав.свин.-t)

Q3=лямбда×m2

Q=c1×m2×(tплав.свин.-t)+c2×m2×(tплав.свин.-t)+Лямбда×my

Q=500×0,25×(327-27)+140×0,1×(327-27)+25000+0,1=44,2(кДж)

Відповідь: 44,2кДж