Визначте масу води, яку можна нагріти від 20,5 °С до 97.3 °C, надавши їй кількість теплоти 13548,7

Дж: (питома теплоємність води с = 4200Дж/кг 0 °C)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Ольга.

Ответ: 0,042кг

Объяснение:

Дано:

t1=20,5°C

t2=97,3°С

Q=13548,7Дж

с=4200Дж/кг°С

---------------------------

m-?

Q=c*m*(t1-t1)

Отсюда m=Q/(c*(t2-t1))=13548,7/(4200*(97,3-20,5))=13548,8/322560=0,042кг