Чому дорівнює кількість теплоти, що виділиться під час кристалізації 0,5 кг свинцю? Яку масу олова,

що перебуває за температури плавлення, можна було б розплавити цією кількістю теплоти? СРОЧНО у меня кр годовая

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Ответ: 0,21кг

Объяснение:

Дано:

m1=0,5кг

λ1=0,25*10⁵Дж/кг

λ2=0,59*10⁵Дж/кг

---------------------------

m2-?

Q=λ1*m1=λ2*m2

Отсюда:

m2=λ1*m1/λ2=0,25*10⁵*0,5/0,59*10⁵=0,21кг