Воду якої маси можна нагріти від 10 до 90 °С, надавши їй кількість теплоти 8 МДж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Рудовская Елена.

Ответ:

Объяснение:

Для розрахунку маси води, яку можна нагріти від 10 до 90 °C з використанням 8 МДж теплоти, можна скористатися формулою:

Q = m * c * ΔT

Де:

Q - теплота (в Джоулях)

m - маса (в кілограмах)

c - специфічна теплоємність води (приблизно 4,184 Дж/г°C)

ΔT - зміна температури (в даному випадку 90°C - 10°C = 80°C)

Підставимо відомі значення:

8 МДж = m * 4,184 Дж/г°C * 80°C

Розрахунок маси m:

m = 8,000,000 Дж / (4,184 Дж/г°C * 80°C)

m ≈ 2396,387 г

Отже, масу води, яку можна нагріти від 10 до 90 °C з використанням 8 МДж теплоти, приблизно дорівнює 2396,387 г або 2,396 кг.