10 С температурадағы 10 л суды 100 С- қа дейін қыздырып,оны буға айналдыру үшінқанша жылу керек?


Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.
M=p*v=1000*10*10-3=10
Q=cm(t2-t1)=4200*10*90=3780kDj