Cрочно!! Чотири спортсмени, які розвивають швидкості: 5,5 м/c, 19,8 км/год, 33 м/хв, 475,3

км/доб, вирішили взяти участь у гонці на час (змагання, у якому перемагає той, хто далі відбіжить (від’їде) за 1 годину). Хто переможе в цьому змаганні? Хто прийде останнім? Який шлях подолає переможець? На скільки метрів він обжене аутсайдера?

Ответы на вопрос

Отвечает Жаравина Юля.
Переможе четвертий спортсмен. Остннім прийде третій спортсмен. Переможець подолає шлях 19804 м. Він обжене аутсайдера на 7204 м
Объяснение: Шлях, який пройдуть спортсмени за одну годину буде дорівнювати їхній швидкості в км/год. Швидкість першого: 5.5*3600=19800 м/год=19.8 км/год (В одній годині 3600 с). Другий: відомо - 19.8 км/год. Третій 210*60=12600 м/год=12.6 км/год (В одній годині 60 хвилин). Четвертий: 475,3/24=19804 м/год=19.804 км/год (В одній добі 24 години). Різниця між першим та аутсайдером: 19804-12600=7204 м