Визначте опір алюмінієвого дроту довжиною 200 см, якщо площа його поперечного перерізу 0,1 мм2 .

Яка напруга на кінцях цього дроту, якщо сила струму в ньому 0,8 А? Питомий опір алюмінію 2,8∙10–8 Ом∙м.

Ответы на вопрос

Отвечает Аверьянов Лёня.

Ответ: 0,448В

Объяснение:

Дано:

l=200см=0,2м

S=0,1мм²

ρ=2,8*10⁻⁸ Ом*м=0,028 Ом*мм²/м

I=0,8А

---------------------

U-?

Согласно закона Ома:

U=I*R

R=ρ*l/S

Тогда:

U=I*ρ*l/S=0,8*0,028*2/0,1=0,448В