Розв'язати задачі: 1.Швидкість рівномірного руху літака становить 960 км/год. Який шлях він

подолає за 2 хвилини? 2.Рух двох тіл описується рівнянням x= 6t - 8 та x= 16 -2t. Знайти час та місце зустрічі тіл. Задачу розв'язати аналітично і графічно.

Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинова Алина.

Ответ:

Объяснение: 1. 900/60=15 км/хв

                          15*2=30 км

                      2.в момент встречи

                                   X1=X2

                        20*t-160=440-10*t

                              30*t=600

                                    t=20c

                  X1=X2=440-10*20=240м

Отвечает Волков Миша.

Ответ:

1. Щоб знайти шлях, який літак подолає за 2 хвилини, спочатку переведемо 2 хвилини в години. Знаємо, що 1 година має 60 хвилин, тому 2 хвилини дорівнюють 2/60 = 1/30 години.

Тепер ми можемо обчислити шлях, використовуючи формулу:

Шлях = Швидкість * Час

Шлях = 960 км/год * (1/30) год = 32 км

Отже, літак подолає шлях у 32 кілометри за 2 хвилини.

2. Аналітичний спосіб розв'язання задачі:

Ми маємо два рівняння руху:

x = 6t - 8

x = 16 - 2t

Щоб знайти час і місце зустрічі, прирівняємо ці два рівняння:

6t - 8 = 16 - 2t

Додамо 2t до обох боків і віднімемо 16 від обох боків:

6t + 2t = 16 + 8

8t = 24

t = 24/8

t = 3

Тепер, підставивши значення t у одне з рівнянь, знайдемо місце зустрічі:

x = 6t - 8

x = 6 * 3 - 8

x = 18 - 8

x = 10

Таким чином, тіла зустрінуться через 3 год