Контрольна робота з теми «ТЕПЛОВІ ЯВИЩА -1>> 1. Для нагрівання речовини масою 2 кг на 1 °C

витрачається 260 Дж. Чому дорiвнює питома теплоемнiсть речовини? Яка це речовина? 2. Яка кількість теплоти потрiбна для нагрівання на 1°C води об'ємом 0,5 л. 3. Мiдне тiло, нагріте до 100 ºС, внесено до води, маса якоï дорівнює масi мiдного тiла теплова рівновага наступила при температурі 30 °C. Визначт початкову температуру води. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Оксана.

Ответ:

Объяснение:

1. m=2 кг

ΔT= 1 °C

Q= 260 Дж

c     ?      c=Q/(c*ΔT)=260/(2*1)=130 Дж/(кг*°C)

2. ΔT=1°C

V= 0,5 л=0,0005 м³

c=4200 Дж/(кг*°C)

Q    ?     Q=m*c*ΔT=p*V*c*ΔT=1000*0,0005*4200*1=2100  Дж

3. c₂=400 Дж/(кг*°C)

T₂=100 ºС, ΔT₂=100-30=70 °C

m₁=m₂=m

θ=30 °C

T₁   ?   T₁=θ-ΔT₁; ΔT₁=Q/(c*m)=m*c₂*ΔT₂/(c*m)=c₂*ΔT₂/c=400*70/4200=7 °C

T₁=30-7=23 °C