На скільки градусів можна нагріти 400 г. води передавши їй 4,2 кДж теплоти?​


Ответы на вопрос

Отвечает Voytenko Vetall.
Щоб визначити, на скільки градусів можна нагріти 400 г води, передавши їй 4,2 кілоюля теплоти, використаємо специфічну теплоємність води (c), яка для води становить близько 4,18 Дж/(г°C).

Ми можемо використовувати формулу:

Q = m * c * ΔT

Де:
Q - тепло (в Джоулях)
m - маса (в грамах)
c - специфічна теплоємність (в Дж/(г°C))
ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія)

Ми знаємо Q (4,2 кДж, що дорівнює 4200 Дж), m (400 г, що дорівнює 0,4 кг), і c (4,18 Дж/(г°C)). Тож ми шукаємо ΔT:

4200 Дж = 0,4 кг * 4,18 Дж/(г°C) * ΔT

Тепер розв'язуємо для ΔT:

ΔT = 4200 Дж / (0,4 кг * 4,18 Дж/(г°C)) ≈ 250.96°C

Отже, можна нагріти 400 г води на приблизно 250,96 градусів Цельсія, передавши їй 4,2 кДж теплоти.
Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=400г=0,4кг

Q=4,2кДж=4200Дж

с=4200Дж/кг°С

∆t-?

Q=cm∆t=>

∆t=Q/(cm)=4200/(4200*0,4)=2,5°C