Теплова потужність ділянки пола, що скоюється з двох послідовно з'єднаних провід дорівнює 80 Вт.

Визначте загальну силу струму в ділянці, якщо відомо, що один із провідників має опір 15,8 Ом, в другий являє собою нікеліновий провід завдовжки 10 м і перерізом 1,0 мм². тіки срочно і правильно буд ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманов Дамир.

Ответ:P= U*I

R=R1+R2

R2= p*l/S

I=P/U

Объяснение: