Алюмінієвий брусок масою 600 г нагріли від 15 ᵒС до 85ᵒС. Яку кількість теплоти було передано

бруску під час нагрівання? Потрібна відповідь з дано, знайти

Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Степа.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

m=600г=0,6кг

∆t=85-15=70°C

Q-?

Q=cm∆t=920*0,6*70=38640Дж