Якою є маса залізної деталі , якщо на її нагрівання від 10°С до 100°С витрачено 6,9 кДж теплоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=450Дж/кг°С

∆t=100-10=90°C

Q=6,9кДж=6900Дж

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=6900/(450*90)=0,17кг