Ускорение движения автомобиля равно 2 м/с² какой путь пройдет автомобиль за 4 с? (изначательно

автомобиль находился в покое)​ ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артём.

Відповідь:

Пояснення:

Для знаходження шляху, який проходить автомобіль з прискоренням 2 м/с² за 4 секунди, можна використовувати друге рівняння руху:

Шлях (S) = Початкова швидкість (V0) * час (t) + (1/2) * прискорення (a) * (час (t))^2

У цьому випадку:

- Початкова швидкість V0 = 0 м/с (оскільки автомобіль знаходився в спокої на початку).

- Прискорення a = 2 м/с².

- Час t = 4 с.

Підставимо ці значення в рівняння:

S = 0 * 4 + (1/2) * 2 м/с² * (4 с)^2 = 0 + (1/2) * 2 м/с² * 16 с^2 = 16 м

Отже, автомобіль пройде шлях у 16 метрів за 4 секунди при ускоренні 2 м/с², починаючи зі стану спокою.