Сонячні промені падають на поверхню води під кутом 30 градусів до горизонту. Який кут відбивання

променів? Який кут між падаючим і відбитим променем? Накреслити зображення променів та вказати кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:Відповідь:1) 60. 2) 60. 3) 120.Пояснення:Кут падіння променя це кут між променем та лінією перпендикулярною до поверхні зеркала, Нормаллю.1) кут падіння = 90-30=60 градусів.Кут відбивання променя аналогічний куту падіння просто по другу сторону нормалі. 2) кут відбивання = 60 градусів.Кут між падаючим і відбитим променем дорівнює сумі кутів падіння та відбивання3) 60+60=120 градусів