Яку масу сталі розплавили при температурі плавлення, якщо використали 252МДж теплоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Протопопов Илья.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

Q=252*10^6 Дж

λ=84*10^3Дж/кг (питома теплота плавлення сталі)

m-?

Q=λm

m=Q/λ=252 000 000/84 000=3000kg=3т