яка кількість теплоти потрібна для нагрівання води від 10° до 50°С в акваріумі, довжина якого 40 м

, ширина 5 м глибина 2м​

Ответы на вопрос

Отвечает Качуро Виктор.

Объяснение:

Дано:

p=1000кг/м³

∆t=50-10=40°C

a=40м

в=5м

h=2м

с=4200Дж/кг°С

Q-?

V=aвh=40*5*2=400м³

m=pV=1000*400=400000кг=4*10⁵кг

Q=сm∆t=4200*4*10⁵*40=67,2*10⁹Дж