5/6 Задача. Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання свинцевоï пластинки масою 100 г вiд 25°С

до 45°С ? Питома теплоємнiсть свинцю 140 Дж/кг*C. Дано: с tz *** Q= *** *** °C Розв'язання. Кількість теплоти, необхідна для нагрівання тіла: Відповідь Дж/кг.°C Виконаємо числову підстановку: .m Kr, t₁ До цього запитання додатково можна прикріпити файл: = °C​

Ответы на вопрос

Отвечает Серов Никита.

Ответ:

280Дж

Объяснение:

Дано:

m=100г=0,1кг

t1=25°C

t2=45°C

c=140Дж/кг°С

Q-?

Q=cm(t2-t1)=140*0,1(45-25)=280Дж