Визначте роботу струму в реостаті який виготовлений з ніхромового проводу довжиною 40 м та площею

перерізу 1 мм^2. Сила струму в реостаті становить 0,32 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Галушко Елизавета.

Ответ:

Робота струму в реостаті може бути визначена за допомогою закону Ома та виразу для роботи:

[ W = I^2 R t ]

де:

( W ) - робота (в джоулях, J),

( I ) - сила струму (в амперах, A),

( R ) - опір (в омах, Ω), та

( t ) - час (в секундах, s).

Ми знаємо силу струму ( I = 0.32 , \text{A} ), і ми повинні знайти опір ( R ). Опір може бути обчислений за допомогою формули:

[ R = \frac{V}{I} ]

де ( V ) - напруга (в вольтах, V). Але ми також можемо використовувати іншу формулу для опору:

[ R = \frac{\rho L}{A} ]

де ( \rho ) - специфічний опір матеріалу (для ніхрому), ( L ) - довжина проводу, а ( A ) - площа перерізу проводу.

Специфічний опір ніхрому дорівнює близько ( 1.10 \times 10^{-6} , \Omega \cdot \text{m} ).

Тепер ми можемо обчислити опір ( R ):

[ R = \frac{(1.10 \times 10^{-6} , \Omega \cdot \text{m}) \cdot (40 , \text{m})}{(1 \times 10^{-6} , \text{m}^2)} = 0.044 , \Omega ]

Тепер ми можемо знайти роботу струму:

[ W = (0.32 , \text{A})^2 \cdot (0.044 , \Omega) \cdot t ]

Якщо вам дано значення часу ( t ), ви можете підставити його в цю формулу, щоб обчислити роботу. Робота вимірюється в джоулях (J).

Объяснение: