Якою кількістю теплоти можна нагріти 300 гр спирту від 15°С до 20°С ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Килина Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=2500Дж/кг°С

m=0,3кг

∆t=20-15=5°C

Q-?

Q=cm∆t=2500*0,3*5=3750Дж