На скільки зміниться температура ланунного предмета масою 200г, якщо йому надати 45 кДж теплоти ?

Допоможіть будь ласка, мені потрібна відповідь як можна скоріше. Буду дуже вдячна!

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Даник.

Объяснение:

Дано:

m=200г=0,2кг

Q=45кДж=45000Дж

с=380Дж/кг°С

t-?

Q=cmt=>t=Q/(cm)=45000/(380*0,2)=592°С