У стакані масою 300 г міститься 400 г води за температури 15 °С. У нього опускають мідне тіло масою

0,8 кг за температури 85 °С. Після встановлення тепловоï рівноваги температура дорівнює 25 °С. Визнач питому теплоемнiсть речовини, з якоï ВИГОТОВЛЕН стакан. Питома теплоємність міді становить 400 Дж Тепло- обміном із навколишнім середовищем знехтуй. кг-°С Дж кг-°C 4200 а води 1 -​

Ответы на вопрос

Отвечает Еркебаев Мади.

Ответ:вот

Объяснение:

Дано:

m1=400г=0,4кг

t1=25°C

m3=0,6кг

t2=85°C

t=70°C

c1=400Дж/кг°С

c2=4200Дж/кг°С

------------------

m2-?

Qотд=Qприн

Qотд=c2*m2*(t2-t)=4200*0,6*(85-70)=37800Дж

Qприн=с1*m1*(t-t1)+c2*m1*(t-t1)=400*0,4*(70-25)+4200*m2*(70-25)=7200+189000m2

m2=(37800-7200)/189000=0,16кг