Яка питома теплоємність речовини і що це за речовина,якщо для нагрівання 2кг її на 14ᵒС потрібно

3,92кДж тепла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Максим.

Ответ:

свинець

Объяснение:

Дано:

m=2кг

t=14°C

Q=3,92кДж=3920Дж

с-?

Q=cmt=>

c=Q/(mt)=3920/(2*14)=140Дж/кг°С