СРОЧНО Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання сталевої деталі масою 300 г від 45 до 1235 °С


Ответы на вопрос

Отвечает Савкина Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=500Дж/кг°С

m=300г=0,3кг

∆t=1235-45=1190°C

Q-?

Q=cm∆t=500*0,3*1190=178500Дж