9. Обчисліть масу мідного тіла, яке можна нагріти від 25°С до 50°С надавши кількість теплоти 20

кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=400Дж/кг°С

∆t=50-25=25°V

Q=20кДж=20000Дж

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=20000/(400*25)=2кг