під час нагрівання алюмінієвої каструлі масою 600 г отримали температуру нагрівання від 10 до 60

визначити кількість теплоти яка була надана каструлі

Ответы на вопрос

Отвечает Волох Екатерина.

Ответ: 27,6кДж

Объяснение:

Дано:

m=600г

t1=10°C

t2=60°C

c=920Дж/кг°С

----------------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)=920*0,6*(60-10)=27600Дж=27,6кДж

Отвечает Волобуев Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=600г=0,6кг

t1=10°

t2=60°

с=920Дж/кг°С

Знайти:

Q-?

Q=cm(t1-t2)=920*0,6*50=27600Дж