поривняйте кинитични енаргии свинцевого та сталевої кульки однакового діаметра які рухаются з

однаковими швидкостями Росписати як задачу по фізиці​

Ответы на вопрос

Отвечает Темникова Ульяна.

Ответ:

в скільки разів відрізняється кінетична енергія свинцевої кульки від сталевої . За умов однакового діаметра, і   вони рухаються з однаковими швидкостями. Порівняйте

Объяснение:

E=mV^2/2=0,5рv*V^2

Eсв/Ест=р cв/р ст=11340/7850-1,4 рази