Визначте потужність двигуна якщо він за 10 хв виконав роботу 7200кДж​


Ответы на вопрос

Отвечает Бровкин Денис.

Ответ:

7200кДж=7200000дж. 10 хв=600 сек P=A / t P=7200000Дж / 600сек=12000вт=12кВт

це не моє

Отвечает Петрушин Дмитрий.

Відповідь:

12 000 Вт

Пояснення:

Дано:

t = 10 хв = 600 с

А = 7200 кДж = 7 200 000 Дж

Знайти:

N - ?

Розв'язання:

N = A / t

N = 7 200 000 Дж / 600 с = 12 000 Вт