Визначити масу срібла, яке виділилось на католі при електролізі азотнокислего срібла за 2 години,

якщо до розчину було прикладено напругу 2B, а його опір 5 Ом (К-1,118*10-кг/Кл)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сламбекова Улжалгас.

Ответ:

m=3,2 г

Объяснение:

m=kIt

I=U/R=2/5=0,4 A

m=1,118*10^(-6)*0,4*2*3600=3,2 г