4. Електровоз рухається рівномірно і проходить шлях 10 км. Яку роботу при цьому виконує його сила

тяги, якщо маса поїзда становить 5000 т, а коефіцієнт тертяколіс об рейки 0,005?​

Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Рома.

Ответ:

F= mg

F=5000*10*0, 005=250H

A=F*S

A=10*250=2500Дж

Объяснение:

вроде так)