На тіло діє сила тяжіння 9,8Н. Чому дорівнює маса тіла?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пронюшкіна Аліна.

Ответ: 1 кг

Объяснение

F=mg

Отсюда m=F/g=9,8/9,8=1 кг