Визначте вагу залізної кулі об'єм якої є 500см³​


Ответы на вопрос

Отвечает Король Анна.

Ответ:

Объяснение:

500см³=0,0005м³

m=po/v=7800/0,0005=15600000кг

P=mg

P=15600000×9,8=152880000