Помогите срооооочнооооо надо!!!!!! Два позитивних заряди 1 і 2 нКл знаходчться на відстані 2см один

від одного. З якою силою вони відштовхуються? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Валерия.

Ответ:Закон Кулона:

F = k* ( |q1|*|q2| )/r^2, де k- електростатична стала (9*10^9  Н·м^2·Кл^-2),

|q1| - модуль першого нерухомого точкового заряду,

|q2| - модуль другого точкового заряду,

r - відстань між зарядами,

1 нКл = 1*10^-9 Кл, 2 нКл =  2*10^-9 Кл, r =3 см = 3*10^-2 м

F = k* ( |q1|*|q2| )/r^2

F=(9*(10^9)*1*(10^-9)*2*(10^-9))/((3*(10^-2))^2)

F=0.00002 Н або 0.02 мН

Объяснение: