Розв'яжіть задачу. Яка кількість теплоти виділиться в результаті затвердіння 2 кг води, узятої

при температурі 10 С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Катя.

Дано:

m = 2 кг

c = 4200 Дж/кг×°С

лямбда (л) = 3,4×10^5

tн = 10°С

tпл = 0°С

Q = ?

Анализ:

Q = Q1 + Q2

Q1 = cm(tн - tпл)

Q2 = л×m

Решение:

Q = 4200×2×10 + 3,4×2×10^5 = 84000 + 68000 = 152 кДж

Ответ: 150 кДж