ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ВИРІШИТИ ЗАДАЧУ СРОЧНО ПРОШУ!!!!!!! Сигнал радіолокатора , відбитий від

літака , повернувся через 0,4 мс після випромінювання. Відстань від радіолокатора до літака дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Наумик Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 0,4 мс = 0,4·10⁻³ с

c = 3·10⁸ м/с - скорость распространения радиосигнала

______________________

R - ?

По формуле радиолокатора:

R = c·t /2

R = 3·10⁸·0,4·10⁻³ / 2 = 60 000 м    или   R = 60 км