За 2 хвилини колесо автомобіля здійснило 480 обертів. Визначить період обертання колеса.


Ответы на вопрос

Отвечает Прошина Анастасия.

Ответ:

Т = t/N

t = 2 хв = 2*60 с = 120с

T = 120 с/480 = 1/4c = 0,25c

Объяснение:

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)

t - час

N - кількість коливань