Механізм за 2 години виконав роботу 720 кДж яку потужність розвивав механізм?так щоб було понятно​


Ответы на вопрос

Отвечает Лушков Егор.

Ответ:

Дано:

А=720кДж

t=2 ч

Найти:

Р

СИ:

А=720000Дж

t=7200сек

Решение:

P=A/t

P=720000/7200=100Вт

Объяснение: