Поможіть Який струм проходить через Вольтметр, опір якого 360 Ом, якщо його покази становлять

7,2В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Богатов Яша.

Ответ:

Объяснение:

I = U / R = 7,2 / 360 = 0,020 А   или   20 мА