Теісний м`ячик масою 50 г падає з висоти 40 м , На якій висоті його кінетична енергія дрівнюватеме

5 ДЖ ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ежелева Анна.
Mgh=Ek+mgh1; h1=(mgh-Ek) /mg =(50*10^-3*10*40-5)/0,5=30 м