Два тіла однакового об'єму - мідне й алюмінієве - рухається з однаковими швидкостями. Порівняйте

імпульси цих тіл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Терешков Иван.

Ответ:

Объяснение: Рм=pм*V*U   Pa=pa*V*U   Pм/Pa=pм/pa=8,9/2,7=3,3  Pa>Pм в 3,3 раза.