РЕБЯТА ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ! При пострілі з іграшкового пістолета кулька масою 50 г вилетіла зі

швидкістю 10 м/с. Жорсткість стиснутої перед пострілом пружини дорівнює 2000 Н/м. На яку довжину стиснута при цьому пружина.

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Анастасия.

Ответ:

0.05 м = 5 см

Объяснение:

\dfrac{kx^2}{2} = \dfrac{mv^2}{2}

x \:  = v \times  \sqrt{ \frac{m}{k} }  = 10 \times  \sqrt{ \frac{0.05}{2000} }  = 0.05m