Три резистори опором 30 Ом з'єднано послідовно. Їх загальний опір дорівнюватиме.. Помогите

пожалуйста(

Ответы на вопрос

Отвечает Мәшен Дияр.
Rобщ=R1+R2+R3 R=30+30+30=90 Ом