Яка сила діє на заряд 12нКл, розташований у точці, в якій напруженість 2 кВ/м?


Ответы на вопрос

Отвечает Собинин Данила.

Ответ:

Треба просто перемножити

F=q*E=12 нКл * 2 кН/Кл = 12*10^(-9)* 2*10^3  Н = 0,000024 H = 24 мкH

Объяснение: