Які витрати енергії на одержання 200г алюмінію, якщо електроліз солi алюмiнiю ведеться під напругою

6 B (k=0,093 10-6 кг/Кл). H Г​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисицкая Александра.

Ответ: 12903228Дж=3,58кВт*ч

Объяснение:

Дано:

m=200г=0,2кг

U=6В

k=0,093*10⁻⁶кг/Кл

--------------------

Q-?

Согласно закона Фарадея:

m=kq

Отсюда:

q=m//k=0,2/0,093*10⁻⁶=2150538Кл

Q=Uq=6*2150538=12903228Дж=3,58кВт*ч