Газ за тиску 2×10⁷Па займає об’єм 2,8×10⁻³ м³ який об’єм газ займе затиску 3,1

×10⁷Па(Скористайтесь законом Бойля-Маріотта: р1V1 = р2V2)

Ответы на вопрос

Отвечает Почепаева София.
Закон Бойля-Маріотта говорить про зв'язок між тиском і об'ємом газу за умови, що температура залишається незмінною. Закон можна виразити так:

p1 * V1 = p2 * V2

Де:
p1 - початковий тиск (2×10⁷ Па)
V1 - початковий об'єм (2,8×10⁻³ м³)
p2 - новий тиск (3,1×10⁷ Па) - тиск, про який вас просять дізнатися об'єм
V2 - новий об'єм (що ми хочемо знайти)

Тепер можемо використовувати цей закон для знаходження V2:

2×10⁷ Па * 2,8×10⁻³ м³ = 3,1×10⁷ Па * V2

Тепер розрахуємо V2:

V2 = (2×10⁷ Па * 2,8×10⁻³ м³) / (3,1×10⁷ Па)

V2 ≈ 1,8×10⁻³ м³

Отже, об'єм газу за тиску 3,1×10⁷ Па становитиме приблизно 1,8×10⁻³ м³.