Деяке тіло містить 10^26 молекул. Якою є кількість речовини в цьому тілі? А. Від 100 моль до 200

моль. Б. Від 50 моль до 90 моль. В. Від 15 моль до 45 моль. Г. Від 10 моль до 14 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Сакаева Диана.
V=N/Na=1000*10^23/(6*10^23)≈167 моль
Ответ А)
===========================