Світлова хвиля червоного кольору в повітрі має довжину хвилі 700 нм. Яка довжини хвилі цього світла

у воді, показник заломлення якої n=1,33?

Ответы на вопрос

Отвечает Исламгулов Арсен.

c=L1*v

V=L2*v

c/V=n=L1/L2

L2=L1/n=700/1,33=526,3 нм