ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! 25 БАЛЛОВ!!! Провідник довжиною 32 см знаходиться в магнітному полі,

магнітна індукція якого дорівнює 13,5 Тл, при цьому на провідник діє сила Ампера 2 Н. Сила струму в провіднику - 1 А. Визначте кут між провідником і лініями магнітної індукції.

Ответы на вопрос

Отвечает Войтишен Леонид.

Ответ:

Объяснение: Для визначення кута між провідником і лініями магнітної індукції можна використовувати формулу, яка пов'язує силу Ампера (F), довжину провідника (L), силу струму (I) та кут між провідником і лініями магнітної індукції (θ):

F = B * I * L * sin(θ),

де

F = 2 Н (сила Ампера),

B = 13,5 Тл (магнітна індукція),

I = 1 А (сила струму),

L = 32 см = 0,32 м (довжина провідника).

Ми хочемо знайти кут θ. Розкриваючи sin(θ), ми можемо записати:

sin(θ) = F / (B * I * L).

Тепер підставимо відомі значення:

sin(θ) = 2 Н / (13,5 Тл * 1 А * 0,32 м).

sin(θ) = 2 Н / (4,32 Тл*м).

sin(θ) ≈ 0,46296.

Тепер, щоб знайти кут θ, можемо використовувати обернену функцію синуса (sin^(-1)):

θ = sin^(-1)(0,46296).

Використовуючи калькулятор або математичний програмний засіб, ми знаходимо, що:

θ ≈ 27,1 градусів.

Отже, кут між провідником і лініями магнітної індукції становить приблизно 27,1 градусів.: