Визначити потужність двигуна, який за 3 хв виконує роботу 240 Дж.


Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t=3хв=180с

А=240Дж

Знайти:

Р-?

Р=А/t=240/180=1,33Вт